- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
TZ3108C.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.882 | $1.88 |
| 200+ | $0.751 | $150.20 |
| 500+ | $0.726 | $363.00 |
| 1000+ | $0.714 | $714.00 |
Spesifikasi teknologi TZ3108C
Spesifikasi Teknikal TST - TZ3108C, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TST - TZ3108C
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TST |
| Jenis | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Saiz / Dimensi | 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm) |
| Siri | - |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 2-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mod operasi | Fundamental |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| beban kemuatan | 12.5pF |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| kekerapan Toleransi | ±20ppm |
| kekerapan kestabilan | - |
| kekerapan | 32.768 kHz |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 90 kOhms |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TST TZ3108C.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TZ3108C | TZ3088A | TZ3101A | TZ3088AAAI42 |
| Pengeluar | TST | TST | TST | TST |
| kekerapan | 32.768 kHz | 96 MHz | 40 MHz | 96 MHz |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 90 kOhms | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.020" (0.50mm) | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm) | - | - | - |
| kekerapan Toleransi | ±20ppm | ±8ppm | ±7ppm | ±12ppm |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 105°C | - | 105°C |
| kekerapan kestabilan | - | ±16ppm | - | - |
| Pakej / Kes | 2-SMD, No Lead | - | - | - |
| Mod operasi | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | - | - | - |
| beban kemuatan | 12.5pF | 9.9pF | 9.6pF | 9.9pF |
| Jenis | kHz Crystal (Tuning Fork) | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
Muat turun TZ3108C PDF datasheets dan dokumentasi TST untuk TZ3108C - TST.
TZ310N16KOFEupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N08KOFEupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N18Eupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N12Eupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N18KOFEupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N16Eupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N12KOFEupec (Infineon)IGBT Module
TZ310N08Eupec (Infineon)IGBT Module
TZ3043BLUMILEDS
TZ310NNOIGBT Module
TZ3049CTSTAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.