- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RGT Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
RGT Series Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
Susumu RoHS Series Listed.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.098 | $0.10 |
Spesifikasi teknologi RGT1608P-1963-B-T5
Spesifikasi Teknikal Susumu - RGT1608P-1963-B-T5, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Susumu - RGT1608P-1963-B-T5
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Susumu |
| Toleransi | ±0.1% |
| suhu Pekali | ±25ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0603 |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | RGT |
| Mod panel | 196 kOhms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 0.063W, 1/16W |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ciri-ciri | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| komposisi | Thin Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Susumu RGT1608P-1963-B-T5.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RGT1608P-1960-B-T5 | RGT1608P-1961-B-T5 | RGT1608P-1962-B-T5 | RGT1608P-1913-B-T5 |
| Pengeluar | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun RGT1608P-1963-B-T5 PDF datasheets dan dokumentasi Susumu untuk RGT1608P-1963-B-T5 - Susumu.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.