- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
KRL Series, Long Terminal.pdfMaklumat alam sekitar
Susumu RoHS Series Listed.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.431 | $1.43 |
| 200+ | $0.554 | $110.80 |
| 500+ | $0.535 | $267.50 |
| 1000+ | $0.525 | $525.00 |
Spesifikasi teknologi KRL6432E-M-R003-F-T1
Spesifikasi Teknikal Susumu - KRL6432E-M-R003-F-T1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Susumu - KRL6432E-M-R003-F-T1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Susumu |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 6432 |
| Saiz / Dimensi | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Siri | KRL |
| Mod panel | 3 mOhms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Kuasa (Watt) | 3W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| ciri-ciri | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Metal Foil |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Susumu KRL6432E-M-R003-F-T1.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | KRL6432E-M-R009-F-T1 | KRL6432E-M-R005-F-T1 | KRL6432E-M-R006-F-T1 | KRL6432E-M-R010-F-T1 |
| Pengeluar | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
Muat turun KRL6432E-M-R003-F-T1 PDF datasheets dan dokumentasi Susumu untuk KRL6432E-M-R003-F-T1 - Susumu.
KRL3264-C-R100-FSusumu
KRL5025E-C-R390-F-T1Susumu
KRL5025E-C-R050-F-T1SusumuAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.