- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
xxCxxDRAx Drawing.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.938 | $7.94 |
Spesifikasi teknologi RSC10DRAH
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - RSC10DRAH, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - RSC10DRAH
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 10 |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Full Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Green |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | RSC10 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions RSC10DRAH.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RSC10DRAH-S734 | RSC10DRAS | RSC10DRAS-S734 | RSC10DRAI |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| jantina | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
Muat turun RSC10DRAH PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk RSC10DRAH - Sullins Connector Solutions.
RSC08DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
RSC08DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
RSC10DREF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC10DRAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC10DRANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC10DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC1/0-6-XPanduit CorpCONN SPLICE 1/0-6AWG CRIMP
RSC10DRAI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC08DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
RSC08DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
RSC10DRASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC08DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
RSC10DRAN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC10DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC10DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
RSC08DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
RSC08DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.