- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $17.823 | $17.82 |
Spesifikasi teknologi GSM36DRKN-S13
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - GSM36DRKN-S13, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - GSM36DRKN-S13
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.156' (3.96mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 36 |
| Bilangan Jawatan | 72 |
| pemasangan Jenis | Board Edge, Straddle Mount |
| Bahan - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | - |
| ciri-ciri | Card Extender |
| Jenis hubungan | Full Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | GSM36 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions GSM36DRKN-S13.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GSM36DRKH-S13 | GSM36DRKI-S13 | GSM36DRKF-S13 | GSM36DRMD-S273 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penamatan | - | - | - | - |
Muat turun GSM36DRKN-S13 PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk GSM36DRKN-S13 - Sullins Connector Solutions.
GSM36DRMI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRMH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
GSM36DRKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.