- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $17.472 | $17.47 |
Spesifikasi teknologi GMA35DRMI
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - GMA35DRMI, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - GMA35DRMI
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Wire Wrap |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.125' (3.18mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 35 |
| Bilangan Jawatan | 70 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Loop Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | GMA35 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions GMA35DRMI.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GMA35DRMI-S288 | GMA35DRMT | GMA35DRMN-S288 | GMA35DRMT-S288 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| jantina | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
Muat turun GMA35DRMI PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk GMA35DRMI - Sullins Connector Solutions.
GMA35DRMD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRMI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRSD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA32DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125
GMA35DRSH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA32DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125
GMA35DRMT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA32DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125
GMA35DRMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRMN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA32DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125
GMA32DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125
GMA35DRMH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
GMA35DRMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.