- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Edgecards .156 (in) Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.705 | $7.71 |
Spesifikasi teknologi GCM18DCTD-S288
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - GCM18DCTD-S288, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - GCM18DCTD-S288
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 18 |
| Bilangan Jawatan | 36 |
| pemasangan Jenis | Board Edge, Straddle Mount |
| Bahan - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | Card Extender |
| Jenis hubungan | Hairpin Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062" (1.57mm) |
| Nombor produk asas | GCM18 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions GCM18DCTD-S288.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GCM18DCTN-S288 | GCM18DCST-S288 | GCM18DCTT-S288 | GCM18DCTH-S288 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
Muat turun GCM18DCTD-S288 PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk GCM18DCTD-S288 - Sullins Connector Solutions.
GCM18DCSN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCST-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.