- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
xxBxxDHLx Drawing.pdfHTML Datasheet
High Density Card Edge Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $13.135 | $13.14 |
Spesifikasi teknologi GBB75DHLD
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - GBB75DHLD, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - GBB75DHLD
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 75 |
| Bilangan Jawatan | 150 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Hairpin Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062" (1.57mm) |
| Nombor produk asas | GBB75 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions GBB75DHLD.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GBB75DHND | GBB75DHHD | GBB75DHLT | GBB75DHRD |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
Muat turun GBB75DHLD PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk GBB75DHLD - Sullins Connector Solutions.
GBB75DHFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050
GBB75DHHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 150POS 0.050Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.