- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $12.16 | $12.16 |
Spesifikasi teknologi GBB55DYRN-S1355
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - GBB55DYRN-S1355, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - GBB55DYRN-S1355
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.050' (1.27mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 55 |
| Bilangan Jawatan | 110 |
| pemasangan Jenis | Board Edge, Straddle Mount |
| Bahan - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | - |
| ciri-ciri | Card Extender |
| Jenis hubungan | Cantilever |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | GBB55 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions GBB55DYRN-S1355.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GBB55DYHN-S1355 | GBB55DYRN | GBB56DHAR-S621 | GBB56DHAN-S621 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penamatan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
Muat turun GBB55DYRN-S1355 PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk GBB55DYRN-S1355 - Sullins Connector Solutions.
GBB56DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 112POS 0.050
GBB55DYHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB56DHAR-S621Sullins Connector SolutionsCONN MCA FMALE 112POS 0.050 GOLD
GBB55DYRQSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB56DHAN-S621Sullins Connector SolutionsCONN MCA FMALE 112POS 0.050 GOLD
GBB55DYRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB56DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 112POS 0.050
GBB55DYRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYHN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB56DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 112POS 0.050
GBB55DYFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB55DYRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 110POS 0.050
GBB56DHAD-S621Sullins Connector SolutionsCONN MCA FMALE 112POS 0.050 GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.