- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
.100 Female Card Edge.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.925 | $5.93 |
Spesifikasi teknologi ECC06DRYH-S93
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - ECC06DRYH-S93, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - ECC06DRYH-S93
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 6 |
| Bilangan Jawatan | 12 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Full Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Blue |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.093" (2.36mm) |
| Nombor produk asas | ECC06 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions ECC06DRYH-S93.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ECC06DRYN-S93 | ECC06DRYH-S13 | ECC06DRYI-S93 | ECC06DRYH-S734 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
Muat turun ECC06DRYH-S93 PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk ECC06DRYH-S93 - Sullins Connector Solutions.
ECC06DRYH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRXS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRXN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRXISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRXNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRXSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRXI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.