- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Edgecards .100 in Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.483 | $5.48 |
Spesifikasi teknologi EBC10DTMT
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - EBC10DTMT, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - EBC10DTMT
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 10 |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Loop Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | - |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062" (1.57mm) |
| Nombor produk asas | EBC10 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions EBC10DTMT.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EBC10DTMT-S189 | EBC10DTMN-S189 | EBC10DTMZ | EBC10DTMS-S189 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
Muat turun EBC10DTMT PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk EBC10DTMT - Sullins Connector Solutions.
EBC10HETISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
EBC10DTMD-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMS-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMT-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMI-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10HETHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
EBC10DTMZSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10HEYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
EBC10DTMN-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10HEYHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
EBC10HETSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
EBC10HCWDSullins Connector SolutionsCONN EDGE SINGLE FML 10POS 0.100
EBC10DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EBC10HETNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.