- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
.100 Female Card Edge.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $29.085 | $29.09 |
Spesifikasi teknologi ASC60DRTH-S93
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - ASC60DRTH-S93, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - ASC60DRTH-S93
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 60 |
| Bilangan Jawatan | 120 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Full Bellows |
| Hubungi bahan | Beryllium Copper |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Green |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.093" (2.36mm) |
| Nombor produk asas | ASC60 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions ASC60DRTH-S93.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ASC60DRTI-S93 | ASC60DRTN-S93 | ASC60DRTH-S13 | ASC60DRTH-S734 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Baca Out | - | - | - | - |
Muat turun ASC60DRTH-S93 PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk ASC60DRTH-S93 - Sullins Connector Solutions.
ASC60DRTN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRES-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRES-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
ASC60DRES-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.