- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nombor bahagian PCN
Global Part Number 9/Aug/2010.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
RSF2, RSMF3 Lead Length 30/Oct/2012.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.047 | $0.05 |
Spesifikasi teknologi RSF2JB360R
Spesifikasi Teknikal Stackpole Electronics Inc - RSF2JB360R, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Stackpole Electronics Inc - RSF2JB360R
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Stackpole Electronics, Inc. |
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±200ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Siri | RSF |
| Mod panel | 360 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 2W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 235°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Flame Retardant Coating, Safety |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Metal Oxide Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Stackpole Electronics Inc RSF2JB360R.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RSF2JB36R0 | RSF2JB390R | RSF2JB360K | RSF2JB3K60 |
| Pengeluar | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleransi | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun RSF2JB360R PDF datasheets dan dokumentasi Stackpole Electronics Inc untuk RSF2JB360R - Stackpole Electronics Inc.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.