- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Resistor Packaging Spec.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.068 | $0.07 |
Spesifikasi teknologi ASRM12JA33R0
Spesifikasi Teknikal Stackpole Electronics Inc - ASRM12JA33R0, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Stackpole Electronics Inc - ASRM12JA33R0
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Stackpole Electronics, Inc. |
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | 0/ -1800ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) |
| Siri | ASRM |
| Mod panel | 33 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 0.5W, 1/2W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Metal Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Stackpole Electronics Inc ASRM12JA33R0.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ASRM12JA330R | ASRM12JA10R0 | ASRM12JA430K | ASRM12JA47R0 |
| Pengeluar | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| komposisi | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun ASRM12JA33R0 PDF datasheets dan dokumentasi Stackpole Electronics Inc untuk ASRM12JA33R0 - Stackpole Electronics Inc.
ASRM12JA2K20Stackpole Electronics IncRES 2.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA220RStackpole Electronics IncRES 220 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA150RStackpole Electronics IncRES 150 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA1K00Stackpole Electronics IncRES 1K OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA22R0Stackpole Electronics IncRES 22 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA510RStackpole Electronics IncRES 510 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA1M20Stackpole Electronics IncRES 1.2M OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA10R0Stackpole Electronics IncRES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA20K0Stackpole Electronics IncRES 20K OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA430KStackpole Electronics IncRES 430K OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA330RStackpole Electronics IncRES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA360RStackpole Electronics IncRES 360 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA4M70Stackpole Electronics IncRES 4.7M OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA51R0Stackpole Electronics IncRES 51 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA6K80Stackpole Electronics IncRES 6.8K OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA390RStackpole Electronics IncRES 390 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA47R0Stackpole Electronics IncRES 47 OHM 5% 1/2W AXIAL
ASRM12JA47K0Stackpole Electronics IncRES 47K OHM 5% 1/2W AXIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.