- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi GMD31300
Spesifikasi Teknikal Sprague-Goodman - GMD31300, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sprague-Goodman - GMD31300
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sprague Goodman |
| Voltan - Rated | 175 V |
| Saiz / Dimensi | 0.752' L x 0.375' W (19.10mm x 9.53mm) |
| Siri | GM |
| Q @ Freq | - |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -35°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.780' (19.80mm) |
| ciri-ciri | General Purpose |
| Bahan dielektrik | Mica |
| kemuatan Range | 200 ~ 600pF |
| Jenis pelarasan | Side |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.30.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sprague-Goodman GMD31300.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GMD31100 | GMD31000 | GMD31200 | GMD31400 |
| Pengeluar | Sprague-Goodman | Sprague-Goodman | Sprague-Goodman | Sprague-Goodman |
| Siri | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis pelarasan | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| kemuatan Range | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun GMD31300 PDF datasheets dan dokumentasi Sprague-Goodman untuk GMD31300 - Sprague-Goodman.
GMD40500Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 75-380PF 175V TH
GMD40300Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 20-180PF 175V TH
GMD31400Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 220-650PF 175V TH
GMD30600Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 56-250PF 175V TH
GMD30800Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 95-350PF 175V TH
GMD40000Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 3-15PF 175V TH
GMD40400Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 45-280PF 175V TH
GMD30900Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 115-400PF 175V TH
GMD31500Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 240-700PF 175V TH
GMD40100Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 5-30PF 175V TH
GMD30400Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 25-150PF 175V TH
GMD30700Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 75-300PF 175V TH
GMD40200Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 10-80PF 175V TH
GMD30500Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 40-200PF 175V TH
GMD31200Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 170-550PF 175V TH
GMD31000Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 130-450PF 175V TH
GMD31100Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 150-500PF 175V TH
GMD40600Sprague-GoodmanCAP TRIMMER 105-480PF 175V THAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.