- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
2N1595-99.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.40 | $4.40 |
Spesifikasi teknologi 2N1595
Spesifikasi Teknikal Solid State Inc. - 2N1595, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Solid State Inc. - 2N1595
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Solid State Inc. |
| Voltan - Pada Negeri (VTM) (Max) | 2 V |
| Voltan - Off Negeri | 50 V |
| Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 3 V |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-5 |
| Siri | 2N1595 |
| Jenis SCR | Standard Recovery |
| Pakej / Kes | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max) | 1.6 A |
| Semasa - Off Negeri (Max) | 10 µA |
| Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 15A |
| Semasa - Hold (Ih) (Max) | 1 mA |
| Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max) | 10 mA |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Solid State Inc. 2N1595.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 2N1599 | 2N1596 | 2N1598 | 2N1597 |
| Pengeluar | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Solid State Inc. |
| Semasa - Off Negeri (Max) | - | - | - | - |
| Jenis SCR | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Pada Negeri (VTM) (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Off Negeri | - | - | - | - |
| Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Semasa - Hold (Ih) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
Muat turun 2N1595 PDF datasheets dan dokumentasi Solid State Inc. untuk 2N1595 - Solid State Inc..
2N1486Microchip TechnologyTRANS NPN 55V 3A TO8
2N1490Microchip TechnologyPOWER BJT
2N1489Microchip TechnologyPOWER BJT
2N1487Microchip TechnologyPOWER BJT
2N1484Microchip TechnologyTRANS NPN 55V 3A TO8
2N1488Microchip TechnologyPOWER BJT
2N1485Microchip TechnologyTRANS NPN 40V 3A TO8
2N1556MotorolaPNP TRANSISTORAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.