- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
SI570, SI571.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Mult Devices 11/Jul/2018.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $27.011 | $27.01 |
Spesifikasi teknologi 570BAB001643DG
Spesifikasi Teknikal Skyworks Solutions Inc. - 570BAB001643DG, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Skyworks Solutions Inc. - 570BAB001643DG
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Skyworks Solutions, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | Si570 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 8-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Pengeluaran | LVDS |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| fungsi | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 156.2 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 108mA |
| Resonator Base | Crystal |
| Nombor produk asas | 570BAB |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Skyworks Solutions Inc. 570BAB001643DG.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 570BAB001643DGR | 570BAB001673DG | 570BAB001641DGR | 570BAB001640DG |
| Pengeluar | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penilaian | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jenis | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kekerapan | - | - | - | - |
Muat turun 570BAB001643DG PDF datasheets dan dokumentasi Skyworks Solutions Inc. untuk 570BAB001643DG - Skyworks Solutions Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.