- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Si564 Ultra Series.pdfPerubahan status bahagian PCN
Mult Dev NRND 14/Jul/2021.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $41.163 | $41.16 |
Spesifikasi teknologi 564DAAA002137ABGR
Spesifikasi Teknikal Skyworks Solutions Inc. - 564DAAA002137ABGR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Skyworks Solutions Inc. - 564DAAA002137ABGR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Skyworks Solutions, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | Ultra™ Si564 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 8-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | CML |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.052" (1.33mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm |
| kekerapan | 122 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 157mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Nombor produk asas | 564DAA |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Skyworks Solutions Inc. 564DAAA002137ABGR.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 564DAAA002137ACGR | 564DAAA002137ABG | 564DAAA002137ACG | 564DAAA002077BBGR |
| Pengeluar | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
Muat turun 564DAAA002137ABGR PDF datasheets dan dokumentasi Skyworks Solutions Inc. untuk 564DAAA002137ABGR - Skyworks Solutions Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.