- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
SI512, SI513.pdfHTML Datasheet
SI512, SI513.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $11.011 | $11.01 |
| 200+ | $4.394 | $878.80 |
| 400+ | $4.247 | $1,698.80 |
| 1000+ | $4.175 | $4,175.00 |
Spesifikasi teknologi 513ABB000345AAG
Spesifikasi Teknikal Skyworks Solutions Inc. - 513ABB000345AAG, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Skyworks Solutions Inc. - 513ABB000345AAG
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Skyworks Solutions, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | Si513 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Pengeluaran | LVPECL |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi | 0.071" (1.80mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm |
| Kekerapan - Output 4 | - |
| Kekerapan - Output 3 | - |
| Kekerapan - Output 2 | - |
| Kekerapan - Output 1 | 75MHz, 150MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 43mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 18 mA |
| Resonator Base | Crystal |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Skyworks Solutions Inc. 513ABB000345AAG.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 513ABB000345AAGR | 513ABB000104AAG | 513ABA000346AAGR | 513ABB000104AAGR |
| Pengeluar | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| penilaian | - | - | - | - |
| Kekerapan - Output 1 | - | - | - | - |
| Tinggi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Kekerapan - Output 4 | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Kekerapan - Output 2 | - | - | - | - |
| Kekerapan - Output 3 | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun 513ABB000345AAG PDF datasheets dan dokumentasi Skyworks Solutions Inc. untuk 513ABB000345AAG - Skyworks Solutions Inc..
513ACA000439AAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513BAA000644AAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513ACA000439AAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513ACA000594AAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513ACA000594AAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513BAA000644AAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.