- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Perhimpunan/Asal PCN
DiamondX 10-24-22.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.46 | $4.46 |
Spesifikasi teknologi 510CCA20M0000CAG
Spesifikasi Teknikal Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Skyworks Solutions, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | Si510 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Pengeluaran | CMOS |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm |
| kekerapan | 20 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 26mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 18mA |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Skyworks Solutions Inc. 510CCA20M0000CAG.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 510CCA20M0000CAGR | 510CCA20M0000BAGR | 510CCA20M0000BAG | 510CCA20M0000AAG |
| Pengeluar | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun 510CCA20M0000CAG PDF datasheets dan dokumentasi Skyworks Solutions Inc. untuk 510CCA20M0000CAG - Skyworks Solutions Inc..
510CCA20M0000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA20M0000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.