- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.015 | $0.02 |
Spesifikasi teknologi SDCL1005C20NHTDF
Spesifikasi Teknikal Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SDCL1005C20NHTDF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SDCL1005C20NHTDF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Shenzhen Sunlord Electronics |
| Jenis | Multilayer |
| Toleransi | ±3% |
| Pembekal Peranti Pakej | 0402 |
| Saiz / Dimensi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | SDCL-D |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ceramic |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 100 MHz |
| inductance | 20 nH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 2GHz |
| ciri-ciri | - |
| DC Rintangan (DCR) | 600mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 300 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C20NHTDF.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SDCL1005C20NJTDF | SDCL1005C27NHTDF | SDCL1005C22NHTDF | SDCL1005C27NJTDF |
| Pengeluar | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| inductance | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penilaian | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
SDCL1005C1N5STFSUNLORD
SDCL1005C27NJTFSUNLORD
SDCL1005C1N5SSUNLORD
SDCL1005C22NJTFSUNLORD
SDCL1005C24NJTFsunlord
SDCL1005C1N6STF
SDCL1005C1N8STFSUNLORDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.