- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $20.74 | $20.74 |
Spesifikasi teknologi TW-28-03-G-T-210-180
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - TW-28-03-G-T-210-180, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - TW-28-03-G-T-210-180
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | TW |
| Jarak Row | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 3 |
| Bilangan Jawatan | 84 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.180" (4.572mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.210" (5.334mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.145" (3.683mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.535" (13.589mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 20.0µin (0.51µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | TW-28-03 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. TW-28-03-G-T-210-180.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TW-28-03-G-D-125-180 | TW-28-03-S-T-200-150 | TW-28-03-S-T-200-140 | TW-28-03-L-T-200-150 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
TW-28-03-G-D-125-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-27-12-S-D-725-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-28-03-G-D-235-175Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-03-L-D-235-175Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-27-12-G-D-725-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-28-03-S-T-200-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-28-04-G-D-250-130-002Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-03-G-T-300-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-27-12-SM-D-725-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-28-03-S-T-200-140Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-28-03-G-D-125-180Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-04-G-D-350-130-001Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-01-T-S-185-060Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 28POS
TW-28-03-L-T-200-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-28-03-L-Q-250-080Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 112POS
TW-28-04-G-D-250-130-001Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-27-12-L-D-840-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-27-12-G-D-450-105Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.