- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $12.93 | $12.93 |
Spesifikasi teknologi TSW-131-25-S-D-RA
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - TSW-131-25-S-D-RA, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - TSW-131-25-S-D-RA
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | TSW |
| Row Jarak - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 62 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.219" (5.56mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.320" (8.13mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | TSW-131 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. TSW-131-25-S-D-RA.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TSW-131-25-G-D-RA | TSW-131-25-T-S-RA | TSW-131-26-S-D | TSW-131-23-S-D |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Style | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
TSW-131-24-T-DSamtec Inc.CONN HDR .100" 62POS
TSW-131-24-G-TSamtec Inc.CONN HDR .100" 93POS
TSW-131-30-G-DSamtec Inc.CONN HDR .100" 62POS
TSW-131-25-L-TSamtec Inc.CONN HDR .100" 93POS
TSW-131-25-G-D-RASamtec Inc.CONN HDR .100" 62POS
TSW-131-24-G-SSamtec Inc.CONN HDR .100" 31POS
TSW-131-25-T-S-RASamtec Inc.CONN HDR .100" 31POSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.