- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.83 | $0.83 |
Spesifikasi teknologi DW-05-08-G-S-240-LL
Spesifikasi Teknikal Samtec, Inc. - DW-05-08-G-S-240-LL, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec, Inc. - DW-05-08-G-S-240-LL
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, DW |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| pembungkusan | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 5 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Pengilang Standard Lead Time | 3 Weeks |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.240" (6.096mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.180" (4.572mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.530" (13.462mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Penerangan terperinci | 5 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec, Inc. DW-05-08-G-S-240-LL.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | DW-05-08-G-S-269-001 | DW-05-08-G-S-250 | DW-05-08-G-S-245 | DW-05-08-G-S-280 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec, Inc. | Samtec, Inc. |
| warna | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
Muat turun DW-05-08-G-S-240-LL PDF datasheets dan dokumentasi Samtec, Inc. untuk DW-05-08-G-S-240-LL - Samtec, Inc..
DW-05-08-G-S-200Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-D-390Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-D-400Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-08-G-S-280Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-269Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-215Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-255Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-08-G-D-415Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-08-G-S-225Samtec Inc.CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-05-08-G-Q-400Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-08-G-S-270Samtec Inc.CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-05-08-G-S-258Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-D-403Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-252Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-245Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-250Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-08-G-S-269-001Samtec Inc.CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.