- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
VIPER20(DIP)-E.pdfSpesifikasi teknologi VIPER20DIP-E
Spesifikasi Teknikal STMicroelectronics - VIPER20DIP-E, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan STMicroelectronics - VIPER20DIP-E
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 8V ~ 15V |
| Voltan - Mula Up | 11 V |
| Voltan - Breakdown | 620V |
| topologi | Flyback |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-DIP |
| Siri | VIPER™ |
| Kuasa (Watt) | 20 W |
| Pakej / Kes | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengasingan output | Isolated |
| Suhu Operasi | - |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tukar Negeri (s) | Yes |
| Kekerapan - Menghidupkan | Up to 200kHz |
| Perlindungan kesalahan | Current Limiting, Over Temperature |
| Kitar tugas | - |
| Ciri-ciri kawalan | - |
| Nombor produk asas | VIPER20 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan STMicroelectronics VIPER20DIP-E.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | VIPER20ADIP-E | VIPER20ASPTR-E | VIPER22ADIP | VIPER20A-22-E |
| Pengeluar | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Tukar Negeri (s) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Perlindungan kesalahan | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Pengasingan output | - | - | - | - |
| Voltan - Mula Up | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Breakdown | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kitar tugas | - | - | - | - |
Muat turun VIPER20DIP-E PDF datasheets dan dokumentasi STMicroelectronics untuk VIPER20DIP-E - STMicroelectronics.
VIPER20ASTMicroelectronics
VIPER21ASTMicroelectronics
VIPER20ASP-ESTMicroelectronics
VIPER20BSPSTMicroelectronics
VIPER20ASPSTMicroelectronics
VIPER22A/VIP22ASTMicroelectronics
VIPER20SPSTMicroelectronics
VIPER22XINBOLEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.