- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
LNBH24.pdfPCN Ossolescence/ EOL
IPG-IPC/14/8410 28/Mar/2014.pdfSpesifikasi teknologi LNBH24TPPR
Spesifikasi Teknikal STMicroelectronics - LNBH24TPPR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan STMicroelectronics - LNBH24TPPR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Voltan - Output | 13.4V, 18.5V |
| Voltan - Input | 8V ~ 15V |
| Pembekal Peranti Pakej | PowerSSO-36 |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | 2 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Nombor produk asas | LNBH24 |
| aplikasi | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan STMicroelectronics LNBH24TPPR.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LNBH23TPPR | LNBH24PPR | LNBH24LQTR | LNBH25PQR |
| Pengeluar | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Voltan - Output | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun LNBH24TPPR PDF datasheets dan dokumentasi STMicroelectronics untuk LNBH24TPPR - STMicroelectronics.
LNBH25QTR/1LSTMicroelectronics
LNBH24STMicroelectronics
LNBH25LSTMicroelectronics
LNBH24DEMOBOARDSTMicroelectronicsDEMO BOARD FOR LNBH24
LNBH24TGSTMicroelectronics
LNBH25STMicroelectronics
LNBH24PPRSTMicroelectronicsIC REG CONV SAT 2OUT POWERSO-36
LNBH23TSTMicroelectronics
LNBH24TPSSOP36Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.