- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPembungkusan PCN
2.73KHz.pdfSpesifikasi teknologi ISL5629INZ
Spesifikasi Teknikal Renesas Electronics America Inc - ISL5629INZ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Renesas Electronics America Inc - ISL5629INZ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Renesas Electronics Corporation |
| Voltan - Bekalan, Digital | 2.7V ~ 3.6V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Pembekal Peranti Pakej | 48-LQFP (7x7) |
| menjelaskan Masa | - |
| Siri | - |
| Jenis rujukan | External, Internal |
| Pakej / Kes | 48-LQFP |
| Pakej | Tray |
| Jenis output | Current - Unbuffered |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | 2 |
| Bilangan Bits | 10 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.05, ±0.05 |
| Output Berbeza | Yes |
| Antara Muka Data | Parallel |
| Nombor produk asas | ISL5629 |
| Architecture | Current Source |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Renesas Electronics America Inc ISL5629INZ.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ISL5629/2INZ | ISL5729/2INZ | ISL5627INZ | ISL5629IN |
| Pengeluar | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis rujukan | - | External, Internal | External | External, Internal |
| menjelaskan Masa | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Antara Muka Data | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan D / A Converters | - | 4 | 4 | - |
| Voltan - Bekalan, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Bilangan Bits | - | 16 | 8 | 14 |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Architecture | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Voltan - Bekalan, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Output Berbeza | - | Yes | No | - |
Muat turun ISL5629INZ PDF datasheets dan dokumentasi Renesas Electronics America Inc untuk ISL5629INZ - Renesas Electronics America Inc.
ISL5729EVAL1Renesas Electronics America IncEVALUATION PLATFORM FOR ISL5729
ISL5629EVAL1Renesas Electronics America IncEVALUATION PLATFORM FOR ISL5629
ISL5757EVAL1Renesas Electronics America IncEVAL PLATFORM 1 ISL5757Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.