- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
R574423015.pdfHTML Datasheet
R574423015.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5,930.74 | $5,930.74 |
Spesifikasi teknologi R574J23600
Spesifikasi Teknikal Radiall USA, Inc. - R574J23600, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Radiall USA, Inc. - R574J23600
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Radiall USA, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 24V ~ 30V |
| topologi | - |
| Kekerapan ujian | 50GHz |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Siri | RAMSES |
| Jenis RF | General Purpose |
| Pakej / Kes | Module |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| P1dB | - |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 75°C |
| pengasingan | 50dB (min) |
| Kehilangan Insertion | 1.2dB (max) |
| galangan | 50Ohm |
| IIP3 | - |
| Jarak frekuensi | 0Hz ~ 50GHz |
| ciri-ciri | - |
| Circuit | SP6T |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Radiall USA, Inc. R574J23600.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | R574J03600 | R574J33600 | R574J23620 | R574J03610 |
| Pengeluar | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. |
| Kekerapan ujian | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| pengasingan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kehilangan Insertion | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jarak frekuensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Jenis RF | - | - | - | - |
| IIP3 | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Circuit | - | - | - | - |
Muat turun R574J23600 PDF datasheets dan dokumentasi Radiall USA, Inc. untuk R574J23600 - Radiall USA, Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.