- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
QTM750P Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.893 | $4.89 |
| 200+ | $1.953 | $390.60 |
| 500+ | $1.888 | $944.00 |
| 1000+ | $1.855 | $1,855.00 |
Spesifikasi teknologi QTM750P-155.520MBE-T
Spesifikasi Teknikal QST - QTM750P-155.520MBE-T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan QST - QTM750P-155.520MBE-T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | QST |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | QTM750P |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | LVPECL |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 155.52 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 70mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan QST QTM750P-155.520MBE-T.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | QTM750P-155.520MBD-T | QTM750P-125.000MBE-T | QTM750P-156.250MBE-T | QTM750P-150.000MBE-T |
| Pengeluar | QST | QST | QST | QST |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
Muat turun QTM750P-155.520MBE-T PDF datasheets dan dokumentasi QST untuk QTM750P-155.520MBE-T - QST.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.