- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
Pulse Larson REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.833 | $0.83 |
| 200+ | $0.333 | $66.60 |
| 500+ | $0.322 | $161.00 |
| 1000+ | $0.317 | $317.00 |
Spesifikasi teknologi ANT9520LL06R2400A
Spesifikasi Teknikal Pulse Electronics - ANT9520LL06R2400A, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Pulse Electronics - ANT9520LL06R2400A
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Pulse Electronics |
| VSWR | - |
| penamatan | Solder |
| Siri | 9520 |
| kembali kerugian | 7.36dB |
| RF Keluarga / Standard | 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi |
| Power - Max | 1 W |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Bands | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Ketinggian (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Gain | 2.85dBi |
| Jarak frekuensi | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| kekerapan Kumpulan | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Kekerapan (Center / Band) | 2.45GHz |
| ciri-ciri | - |
| Nombor produk asas | ANT9520 |
| aplikasi | Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Antenna Jenis | Chip |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Pulse Electronics ANT9520LL06R2400A.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ANT9520LL07R2400A | ANT9520LL05R2400A | ANT8868LL00R1880A | ANT9001 |
| Pengeluar | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Turmode |
| VSWR | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Bilangan Bands | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kekerapan Kumpulan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| RF Keluarga / Standard | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| kembali kerugian | - | - | - | - |
| Jarak frekuensi | - | - | - | - |
| Ketinggian (Max) | - | - | - | - |
| Antenna Jenis | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kekerapan (Center / Band) | - | - | - | - |
| Gain | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun ANT9520LL06R2400A PDF datasheets dan dokumentasi Pulse Electronics untuk ANT9520LL06R2400A - Pulse Electronics.
ANTA0DP10553CMB35Pulse ElectronicsNB-PCB ANTENNA LTE&WLAN AUX+GPS(
ANT9520LL07R2400APulse ElectronicsANTENNA CHIP 2.4GHZ
ANTA0DP10553CMB38Pulse ElectronicsNB-PCB ANTENNA LTE&WLAN AUX+GPS(
ANTA0DP09411LTGP2Pulse ElectronicsNB-PCB ANTENNA GPS
ANT9520LL05R2400APulse ElectronicsANTENNA CHIP 2.4GHZ
ANT8820ANT
ANT8822ANATEKT
ANT8819ANATEK
ANT8816ANATEKT
ANT8823ANATEKTAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.