- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.938 | $5.94 |
| 198+ | $2.37 | $469.26 |
| 495+ | $2.291 | $1,134.05 |
| 1001+ | $2.251 | $2,253.25 |
Spesifikasi teknologi 110-83-636-41-105101
Spesifikasi Teknikal Preci-Dip - 110-83-636-41-105101, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Preci-Dip - 110-83-636-41-105101
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Preci-Dip |
| Jenis | DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing |
| Penamatan Post Negara | 0.118" (3.00mm) |
| penamatan | Solder |
| Siri | 110 |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Jawatan atau Pins (Grid) | 36 (2 x 18) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| perumahan bahan | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| ciri-ciri | Open Frame |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1 A |
| hubungan rintangan | 10mOhm |
| Hubungi bahan - Post | Brass |
| Hubungi bahan - Mengawan | Beryllium Copper |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 29.5µin (0.75µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Nombor produk asas | 110-83 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Preci-Dip 110-83-636-41-105101.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 110-83-636-41-005101 | 110-83-632-41-105101 | 110-83-636-41-001101 | 110-83-632-41-605101 |
| Pengeluar | Preci-Dip | Preci-Dip | Preci-Dip | Preci-Dip |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hubungi bahan - Mengawan | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| hubungan rintangan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Penamatan Post Negara | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan atau Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
110-83-632-41-105101Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
110-83-640-41-105101Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
110-83-632-41-105161Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
110-83-640-41-105161Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
110-83-632-41-801101Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
110-83-640-41-001151Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
110-83-640-41-801101Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
110-83-632-41-105191Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
110-83-640-41-530000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
110-83-632-41-001151Preci-DipCONN IC DIP SOCKET 32POS GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.