- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
R620.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $154.29 | $154.29 |
| 200+ | $61.56 | $12,312.00 |
| 500+ | $59.50 | $29,750.00 |
| 1000+ | $58.49 | $58,490.00 |
Spesifikasi teknologi R6202440XXOO
Spesifikasi Teknikal Powerex Inc. - R6202440XXOO, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Powerex Inc. - R6202440XXOO
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Powerex, Inc. |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.5 V @ 800 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 2400 V |
| Teknologi | Standard |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-200AA, R62 |
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 9 µs |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-200AA, A-PUK |
| Pakej | Bulk |
| pemasangan Jenis | Clamp On |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 50 mA @ 2400 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 400A |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| Nombor produk asas | R6202440 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Powerex Inc. R6202440XXOO.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | R6202240XXOO | R6202430XXOO | R6202230XXOO | R6202630XXOO |
| Pengeluar | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kemuatan @ Vr, F | - | - | - | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun R6202440XXOO PDF datasheets dan dokumentasi Powerex Inc. untuk R6202440XXOO - Powerex Inc..
R6202230XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6202630XXOOPowerex Inc.DIODE GP 2.6KV 300A DO200AA
R6202240XXOOPowerex Inc.DIODE GP 2.2KV 400A DO200AA
R6202050XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6202450XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6202240XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6202430XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6202230XXOOPowerex Inc.DIODE GP 2.2KV 300A DO200AA
R6214AHGJ6FRichtek
R6206BHRichtek
R6202440XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6220230PSOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 200V 300A DO200AA
R6202250XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6202430XXOOPowerex Inc.DIODE GP 2.4KV 300A DO200AA
R620D2RAFAELMIC
R6209B18MNA
R6209A28Mcys
R620D.RAFAELAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.