- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
1837323 Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.185 | $4.19 |
Spesifikasi teknologi 1837323
Spesifikasi Teknikal Phoenix Contact - 1837323, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Phoenix Contact - 1837323
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Phoenix Contact |
| Wire Strip Negara | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - |
| Voltan - UL | 300 V |
| Voltan - IEC | 320 V |
| Jenis | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Torque - Screw | - |
| Style penamatan | Solder |
| Siri | COMBICON CCVA |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 9 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 100°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 9 |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.472" (12.00mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Tandukan Haluan | Vertical |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - UL | 16 A |
| Semasa - IEC | 12A |
| Hubungi Tail Negara | 0.079" (2.00mm) |
| Hubungi Mengawan Selesai | Tin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| warna | Black |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Phoenix Contact 1837323.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1837352 | 1837330000 | 1837336 | 1837320000 |
| Pengeluar | Phoenix Contact | Weidmüller | Phoenix Contact | Weidmüller |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - IEC | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| warna | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
Muat turun 1837323 PDF datasheets dan dokumentasi Phoenix Contact untuk 1837323 - Phoenix Contact.
1837284Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 5POS BLK
1837337Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GRN 4POS
1837324Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GRN 3POS
1837320000WeidmüllerSL-SMT5.08HC/02/180F1.5SNBKBX
1837336Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 10POS BLK
1837352Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 12POS BLK
1837285Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GRN 9POS
18373Vicor CorporationINMATE SOCKET SET GOLD 1=10PC
1837297Phoenix ContactCCVA 2,5/ 6-G P20 THR R56
1837340Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GRN 5POS
1837307Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 7POS BLK
1837349Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 11POS BLK
1837298Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GN 10POS
1837353Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GRN 6POS
1837310Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS BLK
1837311Phoenix ContactCONN TERM BLK CABLE HSG GN 12POSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.