- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
TCP.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $13.30 | $13.30 |
Spesifikasi teknologi 0712152
Spesifikasi Teknikal Phoenix Contact - 0712152, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Phoenix Contact - 0712152
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Phoenix Contact |
| Voltan Rating - DC | 65V |
| Voltan Rating - AC | 250V |
| Siri | TCP |
| Nama lain | 0712152-ND 277-7005 712152 TCP 0,50A TCP0,50A |
| Bilangan Poles | 1 |
| pemasangan Jenis | Holder |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | Not Applicable |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang Standard Lead Time | 2 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination | - |
| Rating Semasa | 500mA |
| Jenis Breaker | Thermal |
| Jenis penggerak | Push to Reset |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Phoenix Contact 0712152.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 0712123 | 0712217 | 0712259 | 0712194 |
| Pengeluar | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rating Semasa | - | - | - | - |
Muat turun 0712152 PDF datasheets dan dokumentasi Phoenix Contact untuk 0712152 - Phoenix Contact.
0711981001MolexCONN GRD TERM FOR MICROCROSS DVI
0711979001Molex0711979001
0712260421Molex0712260421
0712260424Molex0712260424
07119000039HARTINGCONN RECEPTACLE COAX PCB
0712260423Molex0712260423
0712-0-33-21-08-35-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0712260431Molex0712260431
0711904Phoenix ContactCONN TERM BLK SEPARATOR GRAYAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.