- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
ELC Choke Coils.pdfPCN Ossolescence/ EOL
ELC,ELL Series 27/Feb/2019.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.731 | $0.73 |
| 200+ | $0.292 | $58.40 |
| 500+ | $0.282 | $141.00 |
| 1000+ | $0.277 | $277.00 |
Spesifikasi teknologi ELC11D390F
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electronic Components - ELC11D390F, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electronic Components - ELC11D390F
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±10% |
| Pembekal Peranti Pakej | Radial Lead |
| Saiz / Dimensi | 0.453" Dia (11.50mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | ELC11D |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakej / Kes | Radial, Vertical Cylinder |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | - |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Teras | Ferrite |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 10 kHz |
| inductance | 39 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.547" (13.90mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - |
| DC Rintangan (DCR) | 57mOhm |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 2.5 A |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| Nombor produk asas | ELC11 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electronic Components ELC11D390F.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ELC11D330F | ELC11D392F | ELC11D391F | ELC11D3R9F |
| Pengeluar | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun ELC11D390F PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electronic Components untuk ELC11D390F - Panasonic Electronic Components.
ELC11D560FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 56UH 2.1A 71 MOHM TH
ELC11D2R7FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 2.7UH 5.1A 14 MOHM TH
ELC11D392FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 3.9MH 290MA 4.5 OHM TH
ELC11D391FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 390UH 950MA 400MOHM TH
ELC11D3R9FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 3.9UH 4.8A 16 MOHM TH
ELC11D2R2FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 2.2UH 5.3A 13 MOHM TH
ELC11D561FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 560UH 730MA 620MOHM TH
ELC11D331FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 330UH 1A 350 MOHM TH
ELC11D222FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 2.2MH 380MA 2.3 OHM TH
ELC11D330FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 33UH 2.6A 51 MOHM TH
ELC11D4R7FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 4.7UH 4.7A 18 MOHM TH
ELC11D332FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 3.3MH 310MA 3.6 OHM TH
ELC11D270FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 27UH 2.7A 48 MOHM TH
ELC11D272FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 2.7MH 340MA 2.8 OHM TH
ELC11D471FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 470UH 820MA 490MOHM TH
ELC11D271FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 270UH 1.1A 320 MOHM TH
ELC11D472FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 4.7MH 260MA 5.2 OHM TH
ELC11D470FPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 47UH 2.3A 63 MOHM THAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.