- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $43.242 | $43.24 |
| 200+ | $17.254 | $3,450.80 |
| 400+ | $16.677 | $6,670.80 |
| 800+ | $16.393 | $13,114.40 |
Spesifikasi teknologi ARN10A24Z
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electric Works - ARN10A24Z, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electric Works - ARN10A24Z
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Style penamatan | Gull Wing |
| Voltan switching | - |
| Siri | ARN |
| Siaran Masa | 5 ms |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| beroperasi Masa | 5 ms |
| Mesti melepaskan voltan | 2.4 VDC |
| Mesti mengendalikan voltan | 18 VDC |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| ciri-ciri | Sealed - Flux Protection |
| Hubungi bahan | Gold Plating |
| Borang hubungan | SPDT (1 Form C) |
| Voltan Coil | 24VDC |
| Coil Jenis | Non Latching |
| Coil rintangan | 1.8 kOhms |
| Power Coil | 320mW |
| Coil Semasa | 13.3 mA |
| Nombor produk asas | ARN10A |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electric Works ARN10A24Z.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ARN10A24 | ARN12A24Z | ARN10A12Z | ARN10A4HZ |
| Pengeluar | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Coil Semasa | - | - | - | - |
| Coil Jenis | - | - | - | - |
| Mesti mengendalikan voltan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Mesti melepaskan voltan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| beroperasi Masa | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Borang hubungan | - | - | - | - |
| Coil rintangan | - | - | - | - |
| Voltan switching | - | - | - | - |
| Voltan Coil | - | - | - | - |
| Power Coil | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Siaran Masa | - | - | - | - |
Muat turun ARN10A24Z PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electric Works untuk ARN10A24Z - Panasonic Electric Works.
ARNSchneider ElectricLEVER OPERATINGAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.