- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
How to Read Date Codes.pdfSpesifikasi teknologi ABS1514519
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electric Works - ABS1514519, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electric Works - ABS1514519
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Voltan Rating - DC | 30 V |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | PC Pin |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | ABS |
| Akhbar Tentera | 3.500gf |
| Pretravel | 0.110" (2.8mm) |
| Pakej | Bulk |
| Overtravel | 0.047" (1.2mm) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Jawatan operasi | 0.460" (11.7mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Force operasi | 55gf |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Life mekanikal | 5,000,000 Cycles |
| Perlindungan Ingress | IP50 - Dust Protected |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 200,000 Cycles |
| Berbeza Travel | 0.031" (0.8mm) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Nombor produk asas | ABS151 |
| Jenis penggerak | Lever, Simulated Roller |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electric Works ABS1514519.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ABS1514513 | ABS1514509 | ABS1516419 | ABS1513519 |
| Pengeluar | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
Muat turun ABS1514519 PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electric Works untuk ABS1514519 - Panasonic Electric Works.
ABS1513409Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1513519Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
ABS1516403Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1513403Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1514409Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1514403Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1516503Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1513503Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1514509Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
ABS1514503Panasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.