- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
MUF.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $43.952 | $43.95 |
| 200+ | $17.538 | $3,507.60 |
| 500+ | $16.952 | $8,476.00 |
| 1000+ | $16.663 | $16,663.00 |
Spesifikasi teknologi MUF4502
Spesifikasi Teknikal PCTEL, Inc. - MUF4502, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan PCTEL, Inc. - MUF4502
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | PCTEL |
| VSWR | 1.5 |
| penamatan | - |
| Siri | MUF |
| kembali kerugian | - |
| RF Keluarga / Standard | - |
| Power - Max | 200 W |
| Pakej | Bag |
| Bilangan Bands | 1 |
| pemasangan Jenis | Base Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Ketinggian (Max) | 17.000" (431.80mm) |
| Gain | 1dBi, 2.4dBi |
| Jarak frekuensi | 450MHz ~ 470MHz |
| kekerapan Kumpulan | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Kekerapan (Center / Band) | 460MHz |
| ciri-ciri | - |
| aplikasi | - |
| Antenna Jenis | Whip, Straight |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | 5A991G |
| HTSUS | 8517.71.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan PCTEL, Inc. MUF4502.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MUF4502S | MUF4505NGP | MUF4503 | MUF4503S |
| Pengeluar | PCTEL, Inc. | PCTEL, Inc. | PCTEL, Inc. | PCTEL, Inc. |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bilangan Bands | - | - | - | - |
| Jarak frekuensi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Kekerapan (Center / Band) | - | - | - | - |
| kembali kerugian | - | - | - | - |
| Antenna Jenis | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| kekerapan Kumpulan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| VSWR | - | - | - | - |
| Ketinggian (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| RF Keluarga / Standard | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Gain | - | - | - | - |
Muat turun MUF4502 PDF datasheets dan dokumentasi PCTEL, Inc. untuk MUF4502 - PCTEL, Inc..
MUF9115PCTEL, Inc.FEED-NO GRND PLANE LTE & CELLULA
MUF4505SPCTEL, Inc.BASE LOADED-UHF,800/900 MHZ GAIN
MUF4502SPCTEL, Inc.BASE LOADED ISM ANTENNAS
MUF4705PCTEL, Inc.HEAVY DUTY LOW PROFILE BASE GAINAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.