- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfDokumen lain yang berkaitan
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi XF2G-1614-11
Spesifikasi Teknikal Omron Electronics Inc-EMC Div - XF2G-1614-11, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Omron Electronics Inc-EMC Div - XF2G-1614-11
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Omron Electronic Components |
| Penilaian voltan | 50V |
| penamatan | Solder |
| Siri | XF2G |
| Pitch | 0.020' (0.50mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C |
| Bilangan Jawatan | 16 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Cycles mengawan | 10 |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| mengunci Ciri | - |
| perumahan bahan | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Warna perumahan | Natural |
| Tinggi Lembaga atas | 0.163' (4.15mm) |
| Jenis Flat Flex | FPC |
| ciri-ciri | - |
| FFC, FCB Ketebalan | 0.30mm |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 0.5A |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 78.7µin (2.00µm) |
| Hubungi Selesai | Tin |
| Penyambung / Jenis Hubungan | Contacts, Vertical - 1 Sided |
| Jenis Kabel End | Tapered |
| penggerak Bahan | - |
| penggerak Warna | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Omron Electronics Inc-EMC Div XF2G-1614-11.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | XF2G-0614-11 | XF2G-1414-11 | XF2H-1415-1LW | XF2H-1215-1LW |
| Pengeluar | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| penggerak Bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penggerak Warna | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Cycles mengawan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jenis Flat Flex | - | - | - | - |
| Penyambung / Jenis Hubungan | - | - | - | - |
| Warna perumahan | - | - | - | - |
| Tinggi Lembaga atas | - | - | - | - |
| Jenis Kabel End | - | - | - | - |
| FFC, FCB Ketebalan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| mengunci Ciri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Muat turun XF2G-1614-11 PDF datasheets dan dokumentasi Omron Electronics Inc-EMC Div untuk XF2G-1614-11 - Omron Electronics Inc-EMC Div.
XF2C-2155-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 21POS 0.3MM R/A
XF2H-1815-1Omron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 18POS 0.5MM SMT
XF2G-1414-11Omron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC VERT 14POS 0.5MM SMD
XF2H-1015-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 10POS 0.5MM R/A
XF2C-2555-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 25POS 0.3MM R/A
XF2H-2115-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 21POS 0.5MM R/A
XF2C-3955-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 39POS 0.3MM R/A
XF2H-1815-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 18POS 0.5MM R/A
XF2H-2015-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 20POS 0.5MM R/A
XF2C-3555-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 35POS 0.3MM R/A
XF2G-0614-11Omron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC VERT 6POS 0.5MM SMD
XF2H-1315-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 13POS 0.5MM R/A
XF2C-5155-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 51POS 0.3MM R/A
XF2H-1215-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 12POS 0.5MM R/A
XF2C-1755-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 17POS 0.3MM R/A
XF2C-2955-41AOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC TOP 29POS 0.3MM R/AAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.