- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfDokumen lain yang berkaitan
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.74 | $0.74 |
| 200+ | $0.287 | $57.40 |
| 500+ | $0.277 | $138.50 |
| 1000+ | $0.272 | $272.00 |
Spesifikasi teknologi D3D-231
Spesifikasi Teknikal Omron Electronics Inc-EMC Div - D3D-231, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Omron Electronics Inc-EMC Div - D3D-231
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Omron Electronic Components |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | Connector |
| Tukar Fungsi | Off-Mom |
| Siri | D3D |
| Akhbar Tentera | - |
| Pretravel | - |
| Pakej | Tray |
| Overtravel | - |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 60°C |
| Jawatan operasi | 0.453' (11.5mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Force operasi | 204gf |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Snap-In |
| Life mekanikal | 300,000 Cycles |
| Perlindungan Ingress | IP00 |
| ciri-ciri | White Actuator |
| Life elektrik | 50,000 Cycles |
| Berbeza Travel | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1A (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Nombor produk asas | D3D |
| Jenis penggerak | Angled Toggle (Detector) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.7000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Omron Electronics Inc-EMC Div D3D-231.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | D3D-121 | D3D-123 | D3D-131 | D3D-213 |
| Pengeluar | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Siri | - | - | - | - |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
Muat turun D3D-231 PDF datasheets dan dokumentasi Omron Electronics Inc-EMC Div untuk D3D-231 - Omron Electronics Inc-EMC Div.
D3D1608PAARTexas InstrumentsAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.