- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $14.362 | $14.36 |
Spesifikasi teknologi L100J4R0E
Spesifikasi Teknikal Ohmite - L100J4R0E, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Ohmite - L100J4R0E
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Ohmite |
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±400ppm/°C |
| Saiz / Dimensi | 0.752' Dia x 6.500' L (19.10mm x 165.10mm) |
| Siri | 270 |
| Mod panel | 4 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 100W |
| Pakej / Kes | Radial, Tubular |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 350°C |
| pemasangan Ciri | Brackets (not included) |
| Style Lead | Solder Lugs |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Flame Retardant Coating, Safety |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Wirewound |
| Coating, Jenis Perumahan | Vitreous Enamel Coated |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.29.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Ohmite L100J4R0E.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | L100J2R0E | L100J4R0 | L100J3R0E | L100J5K0E |
| Pengeluar | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Coating, Jenis Perumahan | - | - | - | - |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun L100J4R0E PDF datasheets dan dokumentasi Ohmite untuk L100J4R0E - Ohmite.
L100J4R0OhmiteRES CHAS MNT 4 OHM 5% 100W
L100J3K0OhmiteRES CHAS MNT 3K OHM 5% 100W
L100J30ROhmiteL100J30R
L100J500E-MT1OhmiteL100J500E-MT1
L100J30KOhmiteRES CHAS MNT 30K OHM 5% 100WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.