- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SL Series, U Type.pdfPCN Ossolescence/ EOL
USL Series 05/Apr/2018.pdfSpesifikasi teknologi USL1H0R1MDD
Spesifikasi Teknikal Nichicon - USL1H0R1MDD, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Nichicon - USL1H0R1MDD
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Nichicon |
| Voltan - Rated | 50 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.157' Dia (4.00mm) |
| Siri | USL |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.5 mA @ 10 kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Radial, Can |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.059' (1.50mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.315' (8.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| kemuatan | 0.1 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Nichicon USL1H0R1MDD.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | USL1H010MDD | USL1H100MDD | USL1HR33MDD | USL1H220MDD |
| Pengeluar | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Toleransi | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penilaian | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
Muat turun USL1H0R1MDD PDF datasheets dan dokumentasi Nichicon untuk USL1H0R1MDD - Nichicon.
USL1JDiotec SemiconductorDIODE GEN PURP 600V 1A SOD123FAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.