- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Chip Type Tape Spec.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.354 | $0.35 |
| 200+ | $0.138 | $27.60 |
| 500+ | $0.132 | $66.00 |
| 1000+ | $0.13 | $130.00 |
Spesifikasi teknologi PCJ1A391MCL1GS
Spesifikasi Teknikal Nichicon - PCJ1A391MCL1GS, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Nichicon - PCJ1A391MCL1GS
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Nichicon |
| Voltan - Rated | 10 V |
| Jenis | Polymer |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | 0.327' L x 0.327' W (8.30mm x 8.30mm) |
| Saiz / Dimensi | 0.315' Dia (8.00mm) |
| Siri | PCJ |
| Ripple Current @ High Frequency | 4 A @ 100 kHz |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Radial, Can - SMD |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.394' (10.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 17mOhm |
| kemuatan | 390 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Nichicon PCJ1A391MCL1GS.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PCJ1A331MCL1GS | PCJ1A271MCL1GS | PCJ1A471MCL1GS | PCJ1A151MCL1GS |
| Pengeluar | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun PCJ1A391MCL1GS PDF datasheets dan dokumentasi Nichicon untuk PCJ1A391MCL1GS - Nichicon.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.