- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
PSMN1R4-40YLD.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.82 | $1.82 |
| 200+ | $0.726 | $145.20 |
| 500+ | $0.702 | $351.00 |
| 1500+ | $0.691 | $1,036.50 |
Spesifikasi teknologi PSMN1R4-40YLD,115-NEX
Spesifikasi Teknikal Nexperia USA Inc. - PSMN1R4-40YLD,115-NEX, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Nexperia USA Inc. - PSMN1R4-40YLD,115-NEX
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Nexperia |
| VGS (Max) | ±20V |
| Teknologi | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pembekal Peranti Pakej | LFPAK56, Power-SO8 |
| Siri | * |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 1.4mOhm @ 25A, 10V |
| Kuasa Penyebaran (Max) | 238W (Tc) |
| Pakej / Kes | SC-100, SOT-669 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis FET | N-Channel |
| Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | 40 V |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | 100A (Tc) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Tidak berkaitan |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Nexperia USA Inc. PSMN1R4-40YLD,115-NEX.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PSMN1R4-40YLD,115 | PSMN1R4-40YLD/1X | PSMN1R3-30YL,115 | PSMN1R4-40YLDX |
| Pengeluar | NXP USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. |
| Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| VGS (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis FET | - | - | - | - |
| Kuasa Penyebaran (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun PSMN1R4-40YLD,115-NEX PDF datasheets dan dokumentasi Nexperia USA Inc. untuk PSMN1R4-40YLD,115-NEX - Nexperia USA Inc..
PSMN1R3-30YL,115Nexperia USA Inc.MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK56
PSMN1R5-25MLHXNexperia USA Inc.MOSFET N-CH 25V 150A LFPAK33
PSMN1R4-40YLD/1XNexperia USA Inc.DIODE ARRAY SCHOTTKY
PSMN1R4-30YLD/1XNexperia USA Inc.DIODE ARRAY SCHOTTKY
PSMN1R2-55SLHAXNexperia USA Inc.PSMN1R2-55SLH/SOT1235/LFPAK88
PSMN1R5-25YL,115Nexperia USA Inc.MOSFET N-CH 25V 100A LFPAK56Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.