- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
2300 Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.45 | $0.45 |
Spesifikasi teknologi 23330C
Spesifikasi Teknikal Murata Power Solutions Inc. - 23330C, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Murata Power Solutions Inc. - 23330C
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Murata Power Solutions |
| Jenis | Wirewound |
| Toleransi | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | 2300 |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakej / Kes | Nonstandard |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 1 kHz |
| inductance | 33 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - |
| DC Rintangan (DCR) | 497mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 640 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| Nombor produk asas | 23 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Murata Power Solutions Inc. 23330C.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 23330C | 2333104-1 | 2333-3-00-01-00-00-07-0 | 2333-6211-TG |
| Pengeluar | Murata Power Solutions Inc. | TE Connectivity AMP Connectors | Mill-Max Manufacturing Corp. | 3M |
| inductance | 33 µH | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 640 mA | - | - | 3A |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | Free Hanging (In-Line) | Through Hole | Through Hole |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Jenis | Wirewound | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 1 kHz | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.126" (3.20mm) | - | - | - |
| perisai | Unshielded | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C | - | - | -55°C ~ 105°C |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk | Bulk |
| Nombor produk asas | 23 | 2333104 | 2333-3 | 2333 |
| DC Rintangan (DCR) | 497mOhm Max | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) | - | - | - |
| Siri | 2300 | NanoMQS | ECS-2333 | 2300 |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | Nonstandard | - | - | - |
Muat turun 23330C PDF datasheets dan dokumentasi Murata Power Solutions Inc. untuk 23330C - Murata Power Solutions Inc..
2333102-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 2POS 1.80MM
2333103-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 3POS 1.80MM
2333-3-00-50-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333-3-00-80-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SNG
2333.2Conta-Clip, Inc.FEED-THROUGH TERMINAL FOR DIRECT
2333-3-00-01-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333799-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
2333799-3TE Connectivity AMP ConnectorsRCPT ASSY, VERT, 168 POS, SLIVER
23337-00Honeywell Sensing and Productivity SolutionsPRESSURE SENSOR
2333799-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
2333105-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 5POS 1.80MM
2333-3-00-44-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333104-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 4POS 1.80MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.