- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
GCM3195G2A512GA16DPart Numbering Guide.pdfPanduan penomboran bahagian
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.201 | $0.20 |
Spesifikasi teknologi GCM3195G2A512GA16D
Spesifikasi Teknikal Murata Electronics - GCM3195G2A512GA16D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Murata Electronics - GCM3195G2A512GA16D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Murata Electronics |
| Voltan - Rated | 100V |
| Toleransi | ±2% |
| Ketebalan (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| suhu Pekali | X8G |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Siri | GCM |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 5100 pF |
| Nombor produk asas | GCM3195G2A |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Murata Electronics GCM3195G2A512GA16D.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GCM3195G2A562GA16D | GCM3195G2A512GA16J | GCM3195G2A512JA16D | GCM3195G2A562JA16D |
| Pengeluar | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penilaian | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikasi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun GCM3195G2A512GA16D PDF datasheets dan dokumentasi Murata Electronics untuk GCM3195G2A512GA16D - Murata Electronics.
GCM3195G2A472JA16DMurata ElectronicsCAP CER 4700PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A392JA16JMurata ElectronicsCAP CER 3900PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A472GA16DMurata ElectronicsCAP CER 4700PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A432GA16JMurata ElectronicsCAP CER 4300PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A432GA16DMurata ElectronicsCAP CER 4300PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A562JA16DMurata ElectronicsCAP CER 5600PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A472GA16JMurata ElectronicsCAP CER 4700PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A562JA16JMurata ElectronicsCAP CER 5600PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A512JA16JMurata ElectronicsCAP CER 5100PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A432JA16DMurata ElectronicsCAP CER 4300PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A562GA16JMurata ElectronicsCAP CER 5600PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A512JA16DMurata ElectronicsCAP CER 5100PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A512GA16JMurata ElectronicsCAP CER 5100PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A562GA16DMurata ElectronicsCAP CER 5600PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A432JA16JMurata ElectronicsCAP CER 4300PF 100V X8G 1206
GCM3195G2A472JA16JMurata ElectronicsCAP CER 4700PF 100V X8G 1206Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.