- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
RoHS Cert.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $16.339 | $16.34 |
Spesifikasi teknologi 121-11-422-41-001000
Spesifikasi Teknikal Mill-Max Manufacturing Corp. - 121-11-422-41-001000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Mill-Max Manufacturing Corp. - 121-11-422-41-001000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Mill-Max |
| Jenis | DIP, 0.4" (10.16mm) Row Spacing |
| Penamatan Post Negara | 0.260" (6.60mm) |
| penamatan | Wire Wrap |
| Siri | 121 |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Jawatan atau Pins (Grid) | 22 (2 x 11) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| perumahan bahan | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| ciri-ciri | Open Frame |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3 A |
| hubungan rintangan | 10mOhm |
| Hubungi bahan - Post | Brass Alloy |
| Hubungi bahan - Mengawan | Beryllium Copper |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Post | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - |
| Nombor produk asas | 121-11 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Mill-Max Manufacturing Corp. 121-11-422-41-001000.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 121-11-428-41-001000 | 121-11-424-41-001000 | 121-11-420-41-001000 | 121-11-322-41-001000 |
| Pengeluar | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Bilangan Jawatan atau Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Penamatan Post Negara | - | - | - | - |
| Hubungi bahan - Post | - | - | - | - |
| Hubungi bahan - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| hubungan rintangan | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
Muat turun 121-11-422-41-001000 PDF datasheets dan dokumentasi Mill-Max Manufacturing Corp. untuk 121-11-422-41-001000 - Mill-Max Manufacturing Corp..
121-11-628-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-318-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-624-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-636-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-324-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-316-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-420-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-320-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-424-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-314-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-632-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-642-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-432-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-310-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-322-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-640-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-328-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
121-11-428-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBLAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.