- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
RoHS Cert.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.054 | $1.05 |
Spesifikasi teknologi 0323-2-15-15-34-14-10-0
Spesifikasi Teknikal Mill-Max Manufacturing Corp. - 0323-2-15-15-34-14-10-0, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Mill-Max Manufacturing Corp. - 0323-2-15-15-34-14-10-0
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Mill-Max |
| penamatan | Swage |
| Jenis Tail | Turret |
| Tail Diameter | - |
| Kedalaman Socket | 0.200" (5.08mm) |
| Siri | 0323 |
| Pin Hole Diameter | 0.064" (1.63mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Pemasangan Diameter lubang | 0.094" (2.39mm) |
| Panjang - keseluruhan | 0.392" (9.96mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Force Insertion | - |
| flange Diameter | 0.125" (3.18mm) |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi bahan | Beryllium Copper |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Lembaga Ketebalan | 0.062" (1.57mm) |
| Nombor produk asas | 0323-2 |
| Terima Saiz Pin Square | - |
| Menerima Pin Diameter | 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Mill-Max Manufacturing Corp. 0323-2-15-15-34-14-10-0.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 0323-3-15-15-34-14-10-0 | 0323-2-15-01-34-14-10-0 | 0323-1-15-15-34-14-10-0 | 0323-2-15-15-34-27-10-0 |
| Pengeluar | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Pemasangan Diameter lubang | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Panjang - keseluruhan | - | - | - | - |
| Lembaga Ketebalan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Kedalaman Socket | - | - | - | - |
| Force Insertion | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Pin Hole Diameter | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Menerima Pin Diameter | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Tail Diameter | - | - | - | - |
| flange Diameter | - | - | - | - |
| Terima Saiz Pin Square | - | - | - | - |
| Jenis Tail | - | - | - | - |
Muat turun 0323-2-15-15-34-14-10-0 PDF datasheets dan dokumentasi Mill-Max Manufacturing Corp. untuk 0323-2-15-15-34-14-10-0 - Mill-Max Manufacturing Corp..
0323-3-15-01-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RECEPT PIN .032-.046".125"
0323-2-15-01-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RECEPT PIN .032-.046".094"
0323-2-15-80-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-1-15-01-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-1-15-80-34-80-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-1-15-80-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-1-15-80-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-1-15-15-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-2-15-80-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-3-15-15-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-2-15-80-34-80-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0323-2-15-01-34-01-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-3-15-01-34-01-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-1-15-15-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-2-15-01-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-2-15-15-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-3-15-15-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGE
0323-3-15-01-34-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SWAGEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.