- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN yang lain
Integration 13/May/2020.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $185.558 | $185.56 |
| 200+ | $71.808 | $14,361.60 |
| 500+ | $69.285 | $34,642.50 |
| 1000+ | $68.039 | $68,039.00 |
Spesifikasi teknologi MSCDC200A120D1PAG
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - MSCDC200A120D1PAG, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - MSCDC200A120D1PAG
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.8 V @ 200 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Teknologi | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | D1P |
| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Siri | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 0 ns |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Module |
| Pakej | Box |
| Suhu operasi - Junction | -40°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Series Connection |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 800 µA @ 1200 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | 200A |
| Nombor produk asas | MSCDC200 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology MSCDC200A120D1PAG.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MSCDC200A170D1PAG | MSCDC200KK120D1PAG | MSCDC150A120D1PAG | MSCDC200A70D1PAG |
| Pengeluar | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Konfigurasi diod | - | - | - | - |
Muat turun MSCDC200A120D1PAG PDF datasheets dan dokumentasi Microchip Technology untuk MSCDC200A120D1PAG - Microchip Technology.
MSCDC150KK70D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC150A70D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC150A170D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC200A170D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC150A120D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC150KK120D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC300A120AGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-SP6C
MSCDC100KK120D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC200KK120D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC100KK70D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC200KK70D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC100KK170D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC150KK170D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC200KK170D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1P
MSCDC200A70D1PAGMicrochip TechnologyPM-DIODE-SIC-SBD-D1PAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.