- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
LSM535-545.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.041 | $1.04 |
| 200+ | $0.416 | $83.20 |
| 500+ | $0.401 | $200.50 |
| 1000+ | $0.395 | $395.00 |
Spesifikasi teknologi LSM545JE3/TR13
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - LSM545JE3/TR13, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - LSM545JE3/TR13
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 520 mV @ 5 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-214AB |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | DO-214AB, SMC |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 2 mA @ 45 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 5A |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| Nombor produk asas | LSM545 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology LSM545JE3/TR13.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LSM545GE3/TR13 | LSM540JE3/TR13 | LSM545J/TR13 | LSM540GE3/TR13 |
| Pengeluar | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Kemuatan @ Vr, F | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Speed | - | - | - | - |
Muat turun LSM545JE3/TR13 PDF datasheets dan dokumentasi Microchip Technology untuk LSM545JE3/TR13 - Microchip Technology.
LSM540G/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 40V 5A DO215AB
LSM545GE3/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 5A DO215AB
LSM540GE3/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 40V 5A DO215AB
LSM545G/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 5A DO215AB
LSM670-H2K1-1OSRAM
LSM676OSRAM
LSM670-H2OSRAM
LSM676-P1Q2-R18-ZOSRAM
LSM670-J2L1-1-ZOSRAM
LSM670-L1-1-0OSRAM
LSM670OSRAM
LSM670-J2L1-1OSRAM
LSM676-P1Q2-1-0-20-R18-ZOSRAMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.